KONST / Litografier / Färglitografi 16773587
nr 1677 3587
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Signerad, färglitografi, Trana, oramat löst blad, 58x32 cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:39:38
3/2 18:15:14
1.400 kr
3/2 18:33:07